Bieżąca audycja:

3. Wpływać na życie innych (część 2)

Dzieje Apostolskie 8,25-40

Cz. 2.
Ładowanie kazania ...

Po niezwykłym spotkaniu z Duchem Świętym apostołowie nigdy już nie byli tacy sami. Otrzymawszy Jego moc w dniu Pięćdziesiątnicy, wyruszyli w podróż życia. Wzmocnieni i pełni odwagi, głosili Ewangelię oraz dokonywali cudów w imieniu Jezusa Chrystusa.

Czekały ich niezwykłe przygody, ale też trudy, konflikty i prześladowania.

Przyglądając się, w jaki sposób służyli innym ludziom, odkryjmy pomocne zasady dla naszego życia.

Wyróżniony artykuł

  • Prorok Micheasz i jego misja

    Insight for Living - Pełnia Życia

    O starotestamentowym proroku Micheaszu wiadomo niewiele. Pochodził z miasta Moreszet, położonego w równinnej części Judy, w pobliżu warownych miast Lakisz, Maresza i Socho. Do Jerozolimy było stąd około 40 kilometrów, a do należącego już do Filistynów Gat - rzut beretem (dlatego w źródłach często mowa o Moreszet-Gat).

    Czytaj dalej...

Kolumna Zygmunta [wideoblog]

 

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide

Misja IFL-Polska

IFL-Polska pragnie przekazywać przesłanie Pisma Świętego jak najlepiej i jak najwierniej. Pragniemy to robić rzetelnie, w sposób przejrzysty i praktyczny, aby pomóc w lepszym zrozumieniu planu, jaki Bóg ma dla człowieka. Ludziom wierzącym pragniemy wskazywać na ich miejsce i rolę w świecie pełnym potrzeb, niebezpieczeństw, wrogości i rozpaczy.

Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych audycji radiowych. Wsparciem dla tych programów jest służba duszpasterska oraz produkcja różnych pomocy, które pomagają pogłębiać wiedzę biblijną i stosować ją w codziennym życiu.