Bieżąca audycja:

10. Dopóki dług nas nie rozłączy (część 3)

Łukasz 19,11-26

Cz. 3.
Ładowanie kazania ...

Z pieniędzmi trzeba obchodzić się w inteligentny sposób.

Beztroskie zarządzanie rodzinnymi finansami to przepis na poważne kłopoty. Ponieważ większość z nas nie jest milionerami, musimy z dyscypliną i wyobraźnią korzystać ze środków, które posiadamy.

Niestety, w małżeństwach panuje tendencja do zaniedbań w tej dziedzinie. Jutro o tym porozmawiamy. Jutro to zaplanujemy. Od jutra wprowadzamy dyscyplinę w nasze finanse - oszukujemy sami siebie i współmałżonka. A nawet jeśli posiadamy jakąś strategię zarządzania finansami, nierzadko nie działa ona najlepiej.

Od tego brzęczącego tematu jednak NIE uciekniemy, tak więc musimy zrobić, co w naszej mocy, by wdrożyć w nasze życie rodzinne jak najmądrzejsze podejście do zarabiania, wydawania, dzielenia się, oszczędzania, inwestowania i pożyczania pieniędzy.

Wyróżniony artykuł

 • Możesz mieć wpływ

  Charles R. Swindoll

  Przytłaczające przeciwności losu łatwo mogą wprawić nas w zniechęcenie.

  Z racji tego, iż tak wiele musi być zrobione, możemy łatwo stracić zapał i w ostatecznym rozrachunku nie zrobić nic. Z racji tego, iż tak wiele jest ludzi, do których potrzebujemy dotrzeć, łatwo jest zapomnieć, że Bóg chce nas użyć przede wszystkim wśród tych, którzy znajdują się w strefie naszego bezpośredniego wpływu.

  Czy kiedykolwiek czułeś się w ten sposób? Ja tak.

  Czytaj dalej...

Kolumna Zygmunta [wideoblog]

 

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide

Misja IFL-Polska

IFL-Polska pragnie przekazywać przesłanie Pisma Świętego i prawdę o Jezusie Chrystusie jak najlepiej i jak najwierniej. Pragniemy to robić rzetelnie, w sposób przejrzysty i praktyczny, aby pomóc w lepszym zrozumieniu planu, jaki Bóg ma dla człowieka. Ludziom wierzącym pragniemy wskazywać na ich miejsce i rolę w świecie pełnym potrzeb, niebezpieczeństw, wrogości i rozpaczy.

Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych audycji radiowych. Wsparciem dla tych programów jest służba duszpasterska oraz produkcja różnych pomocy, które pomagają pogłębiać wiedzę biblijną i stosować ją w codziennym życiu.