Konspekty do serii 2 List do Tymoteusza

Pomoc do studiowania 2 Listu do Tymoteusza - konspekty wykładów dostępnych do słuchania.

 

Filtr tytułów      Wyświetl:  
# Tytuł artykułu Odsłony
1 Palące przesłanie wprost z lochu 59
2 Kojące słowa mentora 71
3 Twarde słowa do bojaźliwych i niechętnych 68
4 Dwie wieczne inwestycje 49
5 Wędrówka drogą wyboistą i krętą 31
6 Wiernie przekazuj Słowo 46
7 Podstawy chrześcijańskiego przywództwa 43
8 Parada niegodziwości 39
9 Uczynić trwałą różnicę 22
10 Prawda natchniona przez Boga 24
11 Co powinien mieć każdy duszpasterz 8

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide