Małgorzata, Polska

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Programu "Pełnia życia" słucham już dość długo i jest to jedna z cenniejszych audycji chrześcijańskich w radiu.

Wysłuchałam większość wykładów pochodzących z interesujących serii i podejmujących różne tematy chrześcijańskie od podstaw wiary, poprzez bohaterów biblijnych, a zwłaszcza tego największego ze wszystkich - Jezusa, spraw rodzinnych, małżeństwa, relacji z dziećmi, itd. Wszystkie są niezwykle inspirujące, pomocne w różnych sytuacjach życiowych, w trudnych relacjach, w podejmowaniu ważnych decyzji, uczą pokory, przebaczenia, miłości, które są podstawą życia chrześcijańskiego. Główną ich zaletą jest to, że są oparte na Słowie Bożym i bardzo praktyczne, pomagają zastosować biblijne zasady w życiu.

Bardzo dziękuję za te wspaniałe wykłady i zachęcam do ich słuchania i zastosowania w praktyce.

Życzę Bożego Błogosławieństwa wszystkim pracownikom Fundacji IFL-Polska oraz słuchaczom i sympatykom.

Małgorzata, 30 listopada 2016

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide