Joanna, Polska

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Słucham audycji, treści mi się podobają - czerpię z nich dużo. Proste, ale tak naprawdę poruszają fundamentalne kwestie chrześcijańskiego życia. Jak choćby to, czego słuchałam wczoraj: o dobroci. Mówca zachęcał - bądź po prostu miły dla innych.

To, że jest to audiobook a nie książka, też jest dla mnie super, bo słucham nauczań w samochodzie, jadąc do pracy.

Choć przyznam, że ciężko się ich słucha - lektor ma bardzo dobry głos, ale czyta wszystko jednym tonem - tym samym czyta cytaty, żarty, nauczanie.... Nie robi żadnych pauz. Dużo czasu minęło zanim przyzwyczaiłam się do jego sposobu czytania.

Joanna, marzec 2017

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide