Jola, Polska

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Wykłady Chucka Swindolla są dla mnie źródłem pogłębiania wiary oraz patrzenia na Chrystusa jako ciągle żywego. Wielokrotnie znajdowałam w nich odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i wątpliwości. Wykładowca porusza wiele niełatwych tematów i robi to w niezwykle prosty, a jednocześnie trafiający do odbiorcy sposób. Słuchając audycji jestem zachęcona do czytania Słowa Bożego i studiowania go.

Przesyłam także Państwu jeden z moich wierszy, może się przyda :-)

Pozdrawiam serdecznie

"Droga"

Stoisz dwoma nogami na ziemi i myślisz, że nigdy to się nie zmieni

Jednak droga ludzka bywa wyboista i, niestety, nie zawsze jest oczywista

Zakręt nie jeden przyjdzie Ci pokonać, abyś w końcu mogła się przekonać

Że sama nie znajdziesz rozwiązania, musisz paść na kolana

Bóg jest drogą, prawdą i życiem, i to się stanie kiedyś Twoim odkryciem

Jola Mikulska, marzec 2017

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide